PRO-44HP v2

Podłącz i graj na PRO-44HP V2 'High Power', elektryczno-akustycznym melodionie od Hammond.


Ton akustyczny / excitement elektryczny

Nowe melodiony Hammond posiadają wbudowany mikrofon, który zapewnia potężny i precyzyjny ton, przewyższający użycie zewnętrznego mikrofonu. Wystarczy podłączyć go do wzmacniacza, nagłośnienia (lub nawet LESLIE™) za pomocą standardowego kabla 1/4" i wkroczyć na scenę! "Key click" jest zminimalizowany, a korzystanie z korektorów i efektów zewnętrznych staje się łatwe. Twój dźwięk będzie wybijający się, z klarownością i wysoką energią.


Wolność na scenie - wszechstronność w studio

Wbudowany mikrofon pozwala Ci swobodnie poruszać się na scenie podczas gry na swoim melodionie Hammond. Gdy dotrzesz do studia, wybór standardowych i opcjonalnych ustników pozwala na różne konfiguracje, w tym umieszczenie swojego melodionu na organie lub pianinie, grając na nim jak na zwykłej klawiaturze.


Potężny dźwięk altowy

PRO-44HP to Melodion "High-Power", wyposażony w wbudowany mikrofon dynamiczny. 44HP to krok dalej niż 44H, oferuje nowe stroiki, które nadają jaśniejszy i głośniejszy ton. Perforowana obudowa ułatwia ucieczkę tonalną, sprawiając, że ten model doskonale nadaje się do użycia w zespole elektrycznym. W wersji V2 jednostka mikrofonowa używana do poboru dźwięku została odnowiona. W szczególności poprawiono wydajność dźwięku w zakresie średnio-wysokim, co sprawia, że dźwięk podczas podłączania do wzmacniacza staje się bardziej klarowny, naturalny i realistycznie oddaje ekspresję muzyczną.

Powiązane

crossmenuchevron-down